Okład z BIOOCTU POKRZYWOWEGO

Krok 2 polega na tym, że robimy okład z gazy namoczonej w roztworze BioOctu pokrzywowego zmieszanego z wodą. I tu znowu obowiązują pewne zasady.

  1. Roztwór należy rozcieńczyćy wodą. Rozcieńczenie –  octu : wody – wynosi 1:1
  2. Ocet i woda muszą być bardzo schłodzone. Wyjęte z lodówki.
  3. Nasączoną gazę położyć na bolące miejsce tak aby je całkowicie zakryła.  Nałożyć folię i ręcznik. Można zawinąć bandażem elastycznym, żeby wszystko się nie zsuwało.
  4. Konieczne jest utrzymanie komfortu cieplnego. Należy się bardzo ciepło i ciasno okryć kołdrą. A nawet dodatkowo kocem.
  5. Czas trzymania okładu to: 2 x 1 h. Tzn. po godzinie zdejmujemy okład (dziwiąc się, dlaczego jest taki ciepły – wydawać by się mogło, że cieplejszy niż nasze ciało). Gazę ponownie zamaczamy w zimnym roztworze BioOctu z wodą i ponownie robimy okład. Po godzinie gazę zdejmujemy i przechodzimy do kolejnego kroku, którym jest posmarowanie bolącego miejsca oliwą magnezową.
  6. Receptura octu pokrzywowego została opracowana przez moja koleżankę, która jest biochemikiem. Tak działający ocet jest produkowany wyłącznie przez nią. W celu zdobycia tego leczniczego spacyfiku można skontaktować się ze mną na priv. – dorota.wlodzimirow@gmail. com
Reklamy

Jedna myśl w temacie “Okład z BIOOCTU POKRZYWOWEGO

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s