JAK OKIEŁZNAŁAM BÓL

Mój autorski program OKIEŁZNAĆ BÓL

1-869ebc9d62

Płakałam. Płakałam z bólu i przerażenia. Bardziej z bólu czy z przerażenia? Z przerażenia! Nad moją najbliższą przyszłością zawisły czarne chmury. Wracały wspomnienie sprzed 10 lat.

Przepuklina kręgosłupa. Zapalenie nerwu kulszowego. 6  miesięcy spędzone w łóżku.
W potwornym bólu. Bólu, który przeszedł ludzką wytrzymałość. Leki zawiodły. Wysiadł przewód pokarmowy. Cierpiałam potwornie. Bez żadnej ulgi. I bez nadziei na ulgę. O zgrozo, mając wspaniałego męża i dwoje małych dzieci, pragnęłam śmierci, żeby już nie czuć bólu. Kobiety mogą sobie wyobrazić, jak wyglądał dom bez mamy. A raczej z mamą, która nie wstawała z łóżka i sama wymagała opieki. Dzieci odprowadzane i odbierane z przedszkola, co róż przez kogoś innego. W domu bałagan, sterty nieumytych naczyń, które mąż ogarniał po 10-cio godzinnym pobycie w pracy. Zakupy robione przez męża i sąsiadów. Chroniczny brak obiadu. Ciągle zapłakana mama z grymasem bólu na twarzy.  Koszmarne wspomnienia.

I teraz znowu straszna dolegliwość wróciła. Teraz już 4 dzieci. Mąż znowu w delegacji. Ból i niesprawność ponownie przykuły mnie do łóżka. Wróciła rozpacz.

Ale miało to też i swoje dobre strony. Pierwszy raz od wielu lat miałam chwilę zatrzymania.  Moją dotychczas zdobytą wiedzę i doświadczenie zaczęłam składać jak puzzle. Po pierwszej nocy pełnej bólu i przemyśleń wiedziałam, co trzeba zrobić. I tak powstał mój autorski program, który nazwałam JAK OKIEŁZNAŁAM BÓL.

VIKTORIA! Ulga była już po pierwszym zabiegu. Do samochodu mogłam wsiąść już po 5 dniach. Po miesiącu zapomniałam, że niedawno płakałam z bólu.

Zastosowanie programu OKIEŁZNAĆ BÓL nie wyklucza stosowania innych metod, które mogą przynieść ulgę. Można je stosować równolegle. Doskonale rozumiem osoby, które chcą jak najszybciej odczuć ulgę w cierpieniu, nie myśląc o przyszłych skutkach ubocznych. Przeżywałam takie cierpienie i też szukałam szybkiej ulgi. Niestety nic nie działało. Zastrzyki przeciwzapalno-przeciwbólowe spowodowały porównywalne bólowo dogeliwości układu pokarmowego, więc nie mogłam  korzystać z żadnej szybkiej ulgi. Naturalne metody są skuteczne i bez skutków ubocznych, ale wymagają cierpliwości, trochę wysiłku i czasu. W niektórych przypadkach ta ulga może być prawie natychmiastowa (i tak się stało w moim przypadku), ale w wielu przypadkach proces chorobowy cofa się powoli, zwłaszcza jeśli trwa długo. Np. zapalenie stawów czy zwyrodnienie nie „wpada” z dnia na dzień, ale zaczyna się jakimś procesem i oczekiwanie, że zniknie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki jest nieco naiwne.

 Kiedy można rozważać zastosowanie programu?

Moim znajomym przyniósł on ulgę w schorzenia narządu i układu ruchu

Czyli:

 • bóle kręgosłupa
 • rwa kulszowa
 • bóle kolan wszelkiego pochodzenia (łącznie ze wskazaniem do endoprotezy)
 • bóle barków
 • bóle mięśni wszelkiego pochodzenia (również po „zawianiu”, przy „zakwasach” po wysiłku fizycznym)
 • bóle stawów
 • skręcenia
 • zwichnięcia

Są też przeciwwskazania:

 • choroby z autoagresji, czyli choroby autoimmunologiczne od niedawna zwane autoimmunizacyjne
 • choroba zakrzepowa

I to musi być wykluczone, przed przystąpieniem do poniższego działania

A oto program OKIEŁZNAĆ BÓL

Co będzie potrzebne?

 1. Osoba do pomocy
 2. Bańki szklane (dowolne ogniowe lub bezogniowe). Zachęcam do zapoznania się z filmem instruktażowym dostępnym na stronie zaprzyjaźnionego lekarza, specjalisty wspomagania leczenia bańkami, z wieloletnim doświadczeniem –  drnarcyz.pl – jak stawiać bańki
 3. Bioocet pokrzywowy (do zdobycia tutaj)
 4. Oliwa magnezowa (przepis niżej)
 5. Gaza
 6. Folia zabezpieczająca
 7. @ ręczniki – do zakrycia i podłożenia
 8. Bandaż elastyczny
 9. Ciepła kołdra do okrycia

KROK 1

Bańki

KROK 2

Okład z BioOctu pokrzywowego

KROK 3

Oliwa magnezowa

Kroki należy powtarzać codziennie aż do całkowitego ustąpienia bólu. 

Kiedy nastąpi poprawa?

Często pierwsza ulga następuje już po 1-2 zabiegach. Ale należy być cierpliwym. Moja rwa kulszowa, postanowiła ulżyć już pierwszego dnia, dlatego zachęcona kontynuowałam z sukcesem eksperyment. W zastarzałych bólach zabieg należy powtarzać kilka razy zanim nastąpi poprawa. Jednak radzę się uzbroić w cierpliwość i próbować przez cały tydzień nawet, jeśli na początku nie będzie spektakularnego efektu. Efekt, ku naszej radości i uldze na pewno przyjdzie. To pewne, bo każdy, kto próbował tego doświadczył. Czego Wam z całego serca życzę.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s